Pfl Stats

2021/2022

  • General Stats
  • Games Played
    272
  • Home Wins
    11141%
  • Draws
    6424%
  • Away Wins
    9736%
  • Total Goals
    7862.89
  • Over/Under
  • Over 0.5 Goals
    25092%
  • Over 1.5 Goals
    20274%
  • Over 2.5 Goals
    15055%
  • Over 3.5 Goals
    8632%
  • Goals by Half
  • 1H Goals
    3461.27
  • 2H Goals
    4311.58
  • Over 0.5 1H Goals
    19371%
  • Over 1.5 1H Goals
    9936%
  • Over 0.5 2H Goals
    20977%
  • Over 1.5 2H Goals
    12747%
  • Home Goals (1H)
    1890.69
  • Home Goals (2H)
    2170.80
  • Away Goals (1H)
    1570.58
  • Away Goals (2H)
    2140.79
  • Most Goals in 1H
    7528%
  • Most Goals in 2H
    12446%
  • Most Goals (Tie)
    6925%
  • Card Stats
  • Cards
    6112.25
  • Home Cards
    3081.13
  • Away Cards
    3031.11
  • Over 2.5 Cards
    9234%
  • Over 3.5 Cards
    7829%
  • Over 4.5 Cards
    6925%
  • Over 5.5 Cards
    5721%
  • Over 6.5 Cards
    4416%
  • BTTS Stats
  • BTTS %
    11743%
  • BTTS & 2.5+ Goals
    8933%
  • BTTS or 2.5+ Goals
    17865%
  • Corner Stats
  • Corners
    9253.40
  • Home Corners
    4791.76
  • Away Corners
    4461.64
  • Over 5.5 Corners
    9334%
  • Over 6.5 Corners
    8331%
  • Over 7.5 Corners
    6925%
  • Over 8.5 Corners
    5119%
  • Over 9.5 Corners
    3714%
  • Over 10.5 Corners
    249%
  • Over 11.5 Corners
    207%
  • Over 12.5 Corners
    104%

Pfl Team Stats

Teams
P
#
Chayka
32
88
SKA Rostov
32
71
vs Mashuk-KMV (H)
Chernomorets
32
70
Makhachkala
32
62
Rodina Moskva
20
58
Forte Taganrog
32
55
Tyumen
19
50
Biolog
32
50
vs Chernomorets (A)
Mashuk-KMV
32
47
Anzhi
32
46
Kuban Kholding
32
46
Legion Dynamo
32
44
Saransk
20
44
Volga Ulyanovsk
19
42
Leningradets
18
42
Strogino
20
40
Dinamo Moskva II
20
40
Dinamo Stavropol'
32
40
Dinamo Vladivostok
20
38
Sokol Saratov
20
38
Shinnik
20
38
Dinamo Bryansk
20
37
Tuapse
32
36
Spartak Tuymazy
19
36
Peresvet Podolsk
20
36
Tver
18
34
Chelyabinsk
19
33
Amkar Perm'
19
33
Salyut Belgorod
20
32
Spartak Nal'chik
32
32
Kolomna
20
32
Ural 2
19
32
Alaniya Vladikavkaz II
32
32
Khimki 2
20
31
Saturn Ramenskoye
20
31
Irtysh
18
30
Krasava Odintsovo
19
30
SKA-Energiya II
20
29
Zvezda Perm
19
28
Volna Kovernino
20
28
Avangard Kursk
20
27
Ryazan
20
27
Olimp-Dolgoprudny II
20
27
Arsenal Tula II
20
26
Znamya Noginsk
20
26
Rotor-2
32
26
Murom
20
26
Zvezda Sint Petersburg
18
26
Druzhba
32
25
Kazanka
20
25
Zenit II
18
25
FK Dinamo St. Petersburg
19
25
Znamya Truda
20
25
Yenisey II
20
24
Kairat Moskva
19
24
Novosibirsk
18
23
Metallurg Vidnoye
20
22
Kvant
20
22
Dinamo Barnaul
18
19
Zenit Penza
20
19
Khimik Dzerzhinsk
20
18
Orenburg II
18
18
Torpedo Miass
19
18
Nosta
18
18
Lada Tolyatti
19
17
Baltika BFU
18
17
Luki-Energiya
18
16
Torpedo Vladimir
20
16
Chertanovo
20
16
Essentuki
32
16
Chita
18
14
Sakhalin
20
14
Zenit Izhevsk
19
11
Kaluga
20
10
Fakel II
20
6
Smolensk
3
3

Pfl Top Scorer

Pfl Referee Stats

Referee
P
#
Kirill Silantjev
1
8.00
Dmitri Streltsov
1
8.00
Vladimir Seldyakov
1
7.00
Maksim Sutormin
4
6.50
Egor Egorov
3
6.33
Aleksey Kuznetsov
3
6.33
Aleksandr Generalov
6
6.00
Oleg Koretskiy
2
6.00
Viktor Sinyakov
8
5.88
Taras Shevchenko
6
5.50
Ivan Abrosimov
2
5.50
Mikhail Taran
4
5.50
Petr Miroshnichenko
4
5.25
Evgeni Galimov
5
5.20
Ivan Pozhidaev
7
5.14
Oleg Snegirev
5
5.00
Rafael Shafeev
1
5.00
Andrey Fisenko
1
5.00
Dmitri Matveev
6
5.00
Andrey Afonin
4
5.00
Vladislav Rybakov
4
5.00
German Kovalenko
4
4.75
Anton Anopa
3
4.67
Aleksandr Borisov
5
4.60
Mikhail Vorobjev
6
4.50
Yan Marushko
2
4.50
Aleksandr Kurbatov
3
4.33
Daniil Shemetov
3
4.33
Aleksey Ivannikov
3
4.33
Igor Zakharov
5
4.20
Mikhail Bukhovets
5
4.00
Anatoli Zhabchenko
2
4.00
Roman Galimov
3
4.00
Igor Nizovtsev
1
4.00
Ranel Ziyakov
3
3.67
Roman Trukhanovich
8
3.38
Stanislav Isaev
3
3.33
Vladislav Shipkov
14
3.21
Oleg Sokolov
2
3.00
Aleksandr Sedinkin
4
3.00
Artem Petrenko
8
3.00
Artem Kataykin
1
3.00
Ilya Ivanov
1
3.00
Sergey Smirnov
6
2.83
Aleksandr Mayun
5
2.80
Anastasia Pustovoitova
2
2.50
Aleksey Koltunov
8
2.50
Andrey Zubov
9
2.44
Inal Tanashev
8
2.38
Roman Marnavskiy
4
2.25
Aleksandr Anufriev
4
2.25
Bogdan Golovko
4
2.25
Vladimir Falov
3
2.00
Aleksandr Samsonov
6
2.00
Igor Kholin
13
1.77
Vitali Doroshenko
11
1.73
Vladimir Shamara
10
1.60
Mikhail Cheremnykh
3
1.33
Stanislav Matveev
4
1.25
Igor Kaplenkov
4
1.25
Pavel Shishkin
8
1.13
Konstantin Averjanov
1
1.00
Ivan Saraev
3
1.00
Dmitri Smirnov
1
1.00
Igor Vertkov
3
1.00
Viktor Latsviev
10
1.00
Aleksey Lapatukhin
3
0.67
Konstantin Yudanov
5
0.60
Andrey Strelkov
1
0.00
Emir Privalov
3
0.00
Vladislav Tselovalnikov
5
0.00
Dmitri Prokopov
3
0.00
Maksim Chembulatov
1
0.00
Vera Opeykina
3
0.00
Artem Kharin
2
0.00
Aleksey Fedotov
2
0.00
Sergey Osipov
1
0.00
Artem Smolin
1
0.00
Maksim Perezva
1
0.00
Roman Safjan
1
0.00
Yaroslav Khromey
6
0.00
Ilya Bugrov
1
0.00
Sergey Cheban
1
0.00
Yuri Karpov
1
0.00
Aleksandr Mashlyakevich
2
0.00
Yunus Koshko
1
0.00
Sergey Kulikov
1
0.00

Pfl Fixtures

Saturday, 31st July, 2021
Mashuk-KMV
23:00
Chernomorets
Sunday, 18th July, 2021
Kazanka
2-3FT
Volna Kovernino
Rodina Moskva
5-1FT
Peresvet Podolsk
Orenburg II
2-1FT
Torpedo Miass
Lada Tolyatti
0-3FT
Chelyabinsk
Nosta
1-2FT
Spartak Tuymazy
Luki-Energiya
3-3FT
Zenit II
Volga Ulyanovsk
2-1FT
Ural 2
Khimik Dzerzhinsk
0-1FT
Yenisey II
Kolomna
3-0FT
Metallurg Vidnoye
Zvezda Sint Petersburg
2-1FT
Baltika BFU
Leningradets
2-2FT
Kairat Moskva
Kvant
2-1FT
Saturn Ramenskoye
Sokol Saratov
1-0FT
Dinamo Bryansk
Tver
3-1FT
Krasava Odintsovo
Smolensk
0-0FT
Dinamo St. Petersburg
Dinamo Moskva II
0-0FT
Murom
Fakel II
0-6FT
Dinamo Vladivostok
Saransk
1-0FT
Khimki 2
Olimp-Dolgoprudny II
1-0FT
Shinnik
Arsenal Tula II
0-2FT
Ryazan
Znamya Noginsk
3-1FT
Strogino
Avangard Kursk
1-0FT
Kaluga
Torpedo Vladimir
1-4FT
Znamya Truda
Salyut Belgorod
3-1FT
Zenit Penza
Tuesday, 20th July, 2021
Dinamo Barnaul
0-1FT
Amkar Perm'
Irtysh
2-1FT
Zenit Izhevsk
Zvezda Perm
1-1FT
Novosibirsk
Friday, 23rd July, 2021
Dinamo Barnaul
3-1FT
Zenit Izhevsk
Irtysh
1-2FT
Amkar Perm'
Fakel II
0-2FT
Sakhalin
Metallurg Vidnoye
0-4FT
Rodina Moskva
Ryazan
0-4FT
Salyut Belgorod
Chernomorets
0-3FT
Legion Dynamo
Krasava Odintsovo
1-1FT
Leningradets
Saturday, 24th July, 2021
SKA-Energiya II
3-0FT
Znamya Noginsk
Ural 2
2-1FT
Nosta
Zvezda Sint Petersburg
1-0FT
Luki-Energiya
Volna Kovernino
2-2FT
Dinamo Moskva II
Lada Tolyatti
0-4FT
Volga Ulyanovsk
Chelyabinsk
2-0FT
Orenburg II
Tver
1-1FT
Chita
Spartak Tuymazy
0-3FT
Torpedo Miass
Tyumen
0-3FT
Novosibirsk
Anzhi
3-0FT
Rotor-2
Strogino
1-1FT
Saransk
SKA Rostov
0-0FT
Spartak Nal'chik
Tuapse
0-3FT
Chayka
Khimik Dzerzhinsk
0-0FT
Chertanovo
Zenit Penza
0-2FT
Sokol Saratov
Dinamo St. Petersburg
3-2FT
Baltika BFU
Znamya Truda
1-1FT
Kazanka
Shinnik
1-0FT
Torpedo Vladimir
Kaluga
0-0FT
Dinamo Bryansk
Makhachkala
3-0FT
Druzhba
Saturn Ramenskoye
3-0FT
Kolomna
Dinamo Stavropol'
1-1FT
Mashuk-KMV
Kairat Moskva
1-1FT
Smolensk
Avangard Kursk
1-4FT
Arsenal Tula II
Forte Taganrog
3-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Essentuki
0-5FT
Biolog
Sunday, 25th July, 2021
Khimki 2
2-0FT
Kvant
Olimp-Dolgoprudny II
1-2FT
Yenisey II
Sunday, 1st August, 2021
SKA-Energiya II
0-3FT
Saransk
Novosibirsk
1-3FT
Ural 2
Zenit II
2-1FT
Zvezda Sint Petersburg
Luki-Energiya
2-1FT
Dinamo St. Petersburg
Spartak Tuymazy
7-2FT
Lada Tolyatti
Peresvet Podolsk
1-0FT
Metallurg Vidnoye
Amkar Perm'
1-1FT
Tyumen
Olimp-Dolgoprudny II
2-1FT
Chertanovo
Kolomna
0-3FT
Khimki 2
Dinamo Bryansk
5-0FT
Fakel II
Rodina Moskva
4-2FT
Saturn Ramenskoye
Zenit Izhevsk
0-4FT
Zvezda Perm
Kazanka
0-1FT
Shinnik
Legion Dynamo
3-1FT
Essentuki
Arsenal Tula II
2-2FT
Dinamo Vladivostok
Leningradets
2-1FT
Chita
Murom
0-1FT
Volna Kovernino
Torpedo Vladimir
0-0FT
Yenisey II
Smolensk
2-2FT
Krasava Odintsovo
Salyut Belgorod
2-1FT
Kaluga
Avangard Kursk
4-0FT
Zenit Penza
Dinamo Moskva II
3-0FT
Znamya Truda
Spartak Nal'chik
0-1FT
Dinamo Stavropol'
Kuban Kholding
0-1FT
Forte Taganrog
Alaniya Vladikavkaz II
0-3FT
Makhachkala
Torpedo Miass
0-1FT
Volga Ulyanovsk
Baltika BFU
2-1FT
Kairat Moskva
Druzhba
0-2FT
Rotor-2
Chayka
0-1FT
SKA Rostov
Monday, 2nd August, 2021
Anzhi
1-0FT
Tuapse
Wednesday, 4th August, 2021
Orenburg II
1-2FT
Dinamo Barnaul
Nosta
1-4FT
Irtysh
Ryazan
2-0FT
Sakhalin
Friday, 6th August, 2021
Yenisey II
2-1FT
Kazanka
Essentuki
0-2FT
Mashuk-KMV
Saturday, 7th August, 2021
Orenburg II
1-1FT
Irtysh
Kvant
3-0FT
SKA-Energiya II
Strogino
4-0FT
Kolomna
Khimki 2
3-0FT
Rodina Moskva
Novosibirsk
1-2FT
Chelyabinsk
Znamya Noginsk
0-5FT
Saransk
Kairat Moskva
3-0FT
Luki-Energiya
Tyumen
4-3FT
Spartak Tuymazy
Zvezda Perm
1-0FT
Torpedo Miass
Lada Tolyatti
2-1FT
Zenit Izhevsk
Nosta
0-2FT
Dinamo Barnaul
Khimik Dzerzhinsk
2-0FT
Olimp-Dolgoprudny II
Zenit Penza
2-1FT
Fakel II
Chertanovo
0-3FT
Torpedo Vladimir
Ryazan
0-2FT
Dinamo Vladivostok
Tver
3-0FT
Leningradets
Tuapse
3-0FT
Druzhba
Biolog
0-0FT
Legion Dynamo
Volga Ulyanovsk
0-0FT
Amkar Perm'
Dinamo St. Petersburg
2-0FT
Zenit II
Krasava Odintsovo
2-0FT
Baltika BFU
Makhachkala
1-1FT
Kuban Kholding
Znamya Truda
2-2FT
Murom
Shinnik
3-0FT
Dinamo Moskva II
Sokol Saratov
3-1FT
Avangard Kursk
Salyut Belgorod
0-2FT
Dinamo Bryansk
Saturn Ramenskoye
2-1FT
Peresvet Podolsk
Dinamo Stavropol'
1-1FT
Chayka
Chernomorets
1-1FT
Spartak Nal'chik
Rotor-2
1-1FT
Alaniya Vladikavkaz II
Sunday, 8th August, 2021
Arsenal Tula II
3-0FT
Sakhalin
SKA Rostov
0-1FT
Anzhi
Sunday, 15th August, 2021
Chita
1-1FT
Baltika BFU
Ural 2
1-2FT
Orenburg II
Zvezda Sint Petersburg
5-2FT
Dinamo St. Petersburg
Peresvet Podolsk
2-3FT
Khimki 2
Amkar Perm'
6-0FT
Lada Tolyatti
Chelyabinsk
1-0FT
Zenit Izhevsk
Kaluga
0-2FT
Dinamo Vladivostok
Zenit II
1-2FT
Kairat Moskva
Volna Kovernino
1-0FT
Znamya Truda
Krasava Odintsovo
0-2FT
Luki-Energiya
Arsenal Tula II
0-0FT
Salyut Belgorod
Kolomna
2-4FT
SKA-Energiya II
Anzhi
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Dinamo Bryansk
2-0FT
Sakhalin
Chayka
1-0FT
Chernomorets
Rodina Moskva
3-1FT
Strogino
Murom
0-1FT
Shinnik
Tuapse
3-1FT
Alaniya Vladikavkaz II
Mashuk-KMV
2-0FT
Biolog
Avangard Kursk
0-3FT
Ryazan
Volga Ulyanovsk
2-1FT
Nosta
Spartak Nal'chik
2-1FT
Essentuki
Sokol Saratov
2-0FT
Fakel II
Torpedo Vladimir
1-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moskva II
3-0FT
Yenisey II
Druzhba
1-4FT
SKA Rostov
Forte Taganrog
0-0FT
Makhachkala
Monday, 16th August, 2021
Metallurg Vidnoye
3-2FT
Saturn Ramenskoye
Kazanka
0-1FT
Chertanovo
Wednesday, 18th August, 2021
Dinamo Barnaul
0-1FT
Tyumen
Strogino
4-0FT
Kvant
Irtysh
1-0FT
Zvezda Perm
Spartak Tuymazy
0-1FT
Novosibirsk
Biolog
1-0FT
Spartak Nal'chik
Friday, 20th August, 2021
Legion Dynamo
2-2FT
Mashuk-KMV
Essentuki
1-9FT
Chayka
Olimp-Dolgoprudny II
3-1FT
Torpedo Vladimir
Tuapse
0-0FT
Kuban Kholding
Fakel II
1-2FT
Avangard Kursk
Saturday, 21st August, 2021
Chita
1-1FT
Luki-Energiya
Dinamo Barnaul
3-1FT
Zvezda Perm
Strogino
1-0FT
Peresvet Podolsk
Khimki 2
4-3FT
Metallurg Vidnoye
Yenisey II
1-1FT
Murom
Irtysh
2-4FT
Tyumen
Amkar Perm'
0-1FT
Chelyabinsk
Kaluga
1-1FT
Sakhalin
Torpedo Miass
1-1FT
Novosibirsk
Zenit Izhevsk
1-3FT
Ural 2
Lada Tolyatti
2-2FT
Nosta
Tver
1-0FT
Baltika BFU
Khimik Dzerzhinsk
1-2FT
Kazanka
Zenit Penza
0-3FT
Ryazan
Kairat Moskva
2-0FT
Zvezda Sint Petersburg
Krasava Odintsovo
6-0FT
Zenit II
Dinamo Bryansk
1-1FT
Dinamo Vladivostok
Rodina Moskva
1-0FT
SKA-Energiya II
Znamya Noginsk
5-3FT
Kolomna
SKA Rostov
5-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Volga Ulyanovsk
1-1FT
Orenburg II
Shinnik
3-0FT
Volna Kovernino
Sokol Saratov
4-0FT
Arsenal Tula II
Dinamo Stavropol'
1-2FT
Druzhba
Saransk
3-0FT
Kvant
Rotor-2
1-2FT
Forte Taganrog
Chernomorets
2-0FT
Anzhi
Sunday, 22nd August, 2021
Chertanovo
0-3FT
Dinamo Moskva II
Saturday, 28th August, 2021
Zenit II
4-0FT
Chita
Sunday, 29th August, 2021
Tyumen
8-1FT
Torpedo Miass
Peresvet Podolsk
0-0FT
SKA-Energiya II
Novosibirsk
2-0FT
Lada Tolyatti
Zvezda Perm
2-0FT
Nosta
Dinamo St. Petersburg
2-0FT
Kairat Moskva
Znamya Truda
1-3FT
Shinnik
Volna Kovernino
3-2FT
Yenisey II
Zenit Izhevsk
0-1FT
Amkar Perm'
Tver
3-0FT
Luki-Energiya
Salyut Belgorod
2-1FT
Avangard Kursk
Forte Taganrog
3-0FT
Tuapse
Arsenal Tula II
1-0FT
Kaluga
Kolomna
1-4FT
Saransk
Chayka
2-1FT
Biolog
Rodina Moskva
3-0FT
Znamya Noginsk
Murom
4-0FT
Chertanovo
Makhachkala
2-0FT
Rotor-2
Dinamo Moskva II
10-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Kazanka
1-0FT
Olimp-Dolgoprudny II
Kuban Kholding
1-2FT
SKA Rostov
Spartak Nal'chik
1-1FT
Legion Dynamo
Ryazan
0-4FT
Dinamo Bryansk
Saturn Ramenskoye
1-1FT
Khimki 2
Druzhba
0-1FT
Chernomorets
Monday, 30th August, 2021
Orenburg II
1-2FT
Spartak Tuymazy
Baltika BFU
0-1FT
Leningradets
Anzhi
5-0FT
Essentuki
Metallurg Vidnoye
1-4FT
Strogino
Zvezda Sint Petersburg
0-2FT
Krasava Odintsovo
Alaniya Vladikavkaz II
3-0FT
Dinamo Stavropol'
Thursday, 2nd September, 2021
Dinamo Vladivostok
3-2FT
Sokol Saratov
Ural 2
1-1FT
Irtysh
Chelyabinsk
2-1FT
Dinamo Barnaul
Sakhalin
0-1FT
Zenit Penza
Friday, 3rd September, 2021
Zvezda Sint Petersburg
1-1FT
Chita
Metallurg Vidnoye
2-2FT
SKA-Energiya II
Chertanovo
0-3FT
Volna Kovernino
Znamya Noginsk
0-2FT
Peresvet Podolsk
Saturday, 4th September, 2021
Strogino
2-1FT
Saturn Ramenskoye
Yenisey II
2-0FT
Znamya Truda
Fakel II
0-8FT
Salyut Belgorod
Kaluga
0-2FT
Ryazan
Tver
2-2FT
Zenit II
Legion Dynamo
0-1FT
Chayka
Essentuki
2-1FT
Druzhba
Leningradets
6-0FT
Luki-Energiya
Kvant
2-0FT
Kolomna
Torpedo Vladimir
0-2FT
Kazanka
Tuapse
0-1FT
Makhachkala
Biolog
0-2FT
Anzhi
Khimik Dzerzhinsk
2-1FT
Murom
Krasava Odintsovo
2-0FT
Dinamo St. Petersburg
Olimp-Dolgoprudny II
1-1FT
Dinamo Moskva II
SKA Rostov
5-2FT
Forte Taganrog
Mashuk-KMV
1-2FT
Spartak Nal'chik
Dinamo Bryansk
1-0FT
Arsenal Tula II
Dinamo Stavropol'
3-0FT
Kuban Kholding
Chernomorets
5-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Saransk
0-5FT
Rodina Moskva
Sunday, 5th September, 2021
Dinamo Vladivostok
1-0FT
Zenit Penza
Ural 2
4-1FT
Dinamo Barnaul
Novosibirsk
1-0FT
Volga Ulyanovsk
Spartak Tuymazy
3-2FT
Zvezda Perm
Chelyabinsk
4-1FT
Irtysh
Torpedo Miass
0-2FT
Amkar Perm'
Nosta
1-0FT
Zenit Izhevsk
Sakhalin
0-1FT
Sokol Saratov
Monday, 6th September, 2021
Orenburg II
3-7FT
Tyumen
Tuesday, 7th September, 2021
Metallurg Vidnoye
2-3FT
Znamya Noginsk
Wednesday, 8th September, 2021
Dinamo Barnaul
0-2FT
Volga Ulyanovsk
Chayka
3-0FT
Mashuk-KMV
Forte Taganrog
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Rotor-2
0-1FT
Tuapse
Makhachkala
0-1FT
SKA Rostov
Kuban Kholding
0-3FT
Chernomorets
Druzhba
1-1FT
Biolog
Alaniya Vladikavkaz II
1-1FT
Essentuki
Thursday, 9th September, 2021
Legion Dynamo
1-0FT
Anzhi
Friday, 10th September, 2021
Chita
0-0FT
Dinamo St. Petersburg
Khimki 2
0-1FT
Strogino
Zvezda Sint Petersburg
1-2FT
Tver
Fakel II
0-2FT
Arsenal Tula II
Rodina Moskva
3-1FT
Kvant
Zenit Penza
1-2FT
Dinamo Bryansk
Kairat Moskva
3-2FT
Krasava Odintsovo
Znamya Truda
1-0FT
Chertanovo
Dinamo Moskva II
2-0FT
Torpedo Vladimir
Peresvet Podolsk
2-0FT
Saransk
Shinnik
3-0FT
Yenisey II
Murom
0-0FT
Olimp-Dolgoprudny II
Volna Kovernino
1-2FT
Khimik Dzerzhinsk
Sokol Saratov
1-0FT
Kaluga
Saturn Ramenskoye
2-1FT
SKA-Energiya II
Zenit II
1-1FT
Leningradets
Saturday, 11th September, 2021
Avangard Kursk
1-2FT
Dinamo Vladivostok
Salyut Belgorod
0-2FT
Sakhalin
Sunday, 12th September, 2021
Tyumen
2-1FT
Ural 2
Lada Tolyatti
0-0FT
Orenburg II
Dinamo Stavropol'
2-3FT
Makhachkala
Zenit Izhevsk
0-1FT
Novosibirsk
Nosta
0-3FT
Chelyabinsk
Spartak Nal'chik
1-0FT
Chayka
Biolog
5-3FT
Alaniya Vladikavkaz II
SKA Rostov
1-0FT
Rotor-2
Volga Ulyanovsk
3-0FT
Zvezda Perm
Chernomorets
2-2FT
Forte Taganrog
Monday, 13th September, 2021
Legion Dynamo
1-2FT
Druzhba
Essentuki
1-2FT
Kuban Kholding
Mashuk-KMV
0-3FT
Anzhi
Tuesday, 14th September, 2021
Chita
1-1FT
Kairat Moskva
SKA-Energiya II
3-2FT
Khimki 2
Dinamo Barnaul
0-0FT
Torpedo Miass
Kolomna
2-2FT
Rodina Moskva
Znamya Noginsk
0-1FT
Saturn Ramenskoye
Tver
0-0FT
Dinamo St. Petersburg
Baltika BFU
1-2FT
Luki-Energiya
Arsenal Tula II
1-0FT
Zenit Penza
Chertanovo
1-2FT
Shinnik
Irtysh
3-1FT
Spartak Tuymazy
Leningradets
2-0FT
Zvezda Sint Petersburg
Kvant
1-3FT
Peresvet Podolsk
Salyut Belgorod
3-0FT
Dinamo Vladivostok
Khimik Dzerzhinsk
2-1FT
Znamya Truda
Olimp-Dolgoprudny II
1-1FT
Volna Kovernino
Kaluga
2-1FT
Fakel II
Kazanka
1-1FT
Dinamo Moskva II
Ryazan
0-1FT
Sokol Saratov
Torpedo Vladimir
2-1FT
Murom
Avangard Kursk
2-0FT
Sakhalin
Saransk
3-0FT
Metallurg Vidnoye
Thursday, 16th September, 2021
Amkar Perm'
1-0FT
Novosibirsk
Friday, 17th September, 2021
Dinamo Barnaul
3-0FT
Spartak Tuymazy
Irtysh
1-0FT
Torpedo Miass
Rotor-2
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Saturday, 18th September, 2021
Chita
1-2FT
Krasava Odintsovo
SKA-Energiya II
4-1FT
Strogino
Ural 2
4-3FT
Lada Tolyatti
Zenit II
2-1FT
Baltika BFU
Khimki 2
1-2FT
Znamya Noginsk
Metallurg Vidnoye
2-1FT
Kvant
Znamya Truda
1-2FT
Olimp-Dolgoprudny II
Orenburg II
0-0FT
Zvezda Perm
Chelyabinsk
1-3FT
Volga Ulyanovsk
Ryazan
1-1FT
Fakel II
Nosta
1-1FT
Tyumen
Alaniya Vladikavkaz II
0-2FT
Legion Dynamo
Anzhi
2-0FT
Spartak Nal'chik
Murom
0-1FT
Kazanka
Volna Kovernino
0-1FT
Torpedo Vladimir
Sokol Saratov
5-0FT
Salyut Belgorod
Makhachkala
3-0FT
Chernomorets
Saturn Ramenskoye
1-3FT
Saransk
Kuban Kholding
2-1FT
Biolog
Forte Taganrog
6-0FT
Essentuki
Zenit Penza
1-0FT
Kaluga
Kairat Moskva
0-6FT
Tver
Dinamo Bryansk
0-0FT
Avangard Kursk
Druzhba
1-1FT
Mashuk-KMV
Dinamo St. Petersburg
1-3FT
Leningradets
Sunday, 19th September, 2021
Shinnik
5-0FT
Khimik Dzerzhinsk
Monday, 20th September, 2021
Tuapse
0-2FT
SKA Rostov
Tuesday, 21st September, 2021
Chertanovo
1-3FT
Yenisey II
Peresvet Podolsk
5-0FT
Kolomna
Wednesday, 22nd September, 2021
Kuban Kholding
4-0FT
Rotor-2
Saturday, 25th September, 2021
Yenisey II
3-2FT
Olimp-Dolgoprudny II
Sunday, 26th September, 2021
Chita
0-2FT
Tver
Sakhalin
1-5FT
Dinamo Vladivostok
Chertanovo
1-0FT
Khimik Dzerzhinsk
Torpedo Miass
2-1FT
Ural 2
Kolomna
3-2FT
Saturn Ramenskoye
Zenit Izhevsk
0-4FT
Tyumen
Nosta
0-1FT
Novosibirsk
Dinamo Stavropol'
5-1FT
Tuapse
Biolog
0-0FT
Forte Taganrog
Spartak Tuymazy
2-2FT
Chelyabinsk
Zvezda Perm
1-3FT
Amkar Perm'
Kaluga
1-1FT
Zenit Penza
Znamya Noginsk
1-0FT
SKA-Energiya II
Avangard Kursk
4-4FT
Dinamo Bryansk
Fakel II
0-3FT
Ryazan
Legion Dynamo
0-0FT
Kuban Kholding
Baltika BFU
1-2FT
Dinamo St. Petersburg
Spartak Nal'chik
0-0FT
Druzhba
Rodina Moskva
5-0FT
Metallurg Vidnoye
Leningradets
2-1FT
Krasava Odintsovo
Kvant
0-0FT
Khimki 2
Torpedo Vladimir
0-2FT
Shinnik
Salyut Belgorod
1-0FT
Sokol Saratov
Mashuk-KMV
4-1FT
Alaniya Vladikavkaz II
Dinamo Moskva II
1-1FT
Volna Kovernino
Saransk
0-1FT
Strogino
Kazanka
0-2FT
Znamya Truda
Chernomorets
4-0FT
Rotor-2
Monday, 27th September, 2021
Lada Tolyatti
2-2FT
Irtysh
Chayka
2-1FT
Anzhi
Volga Ulyanovsk
2-0FT
Dinamo Barnaul
Essentuki
0-2FT
Makhachkala
Thursday, 30th September, 2021
Dinamo Vladivostok
3-0FT
Fakel II
Chita
2-2FT
Leningradets
Lada Tolyatti
1-0FT
Dinamo Barnaul
Khimki 2
0-1FT
Kolomna
Zvezda Sint Petersburg
3-0FT
Zenit II
Orenburg II
0-0FT
Novosibirsk
Zenit Izhevsk
0-1FT
Torpedo Miass
Chelyabinsk
3-0FT
Ural 2
Kaluga
2-1FT
Avangard Kursk
Metallurg Vidnoye
0-2FT
Peresvet Podolsk
Spartak Tuymazy
4-1FT
Amkar Perm'
Kvant
1-2FT
Strogino
Zenit Penza
1-1FT
Salyut Belgorod
Yenisey II
3-0FT
Torpedo Vladimir
Chertanovo
1-0FT
Olimp-Dolgoprudny II
Ryazan
1-0FT
Arsenal Tula II
Dinamo St. Petersburg
4-0FT
Luki-Energiya
Kairat Moskva
1-3FT
Baltika BFU
Zvezda Perm
3-0FT
Tyumen
Volna Kovernino
1-4FT
Murom
Volga Ulyanovsk
6-1FT
Irtysh
Znamya Truda
1-3FT
Dinamo Moskva II
Dinamo Bryansk
1-1FT
Sokol Saratov
Shinnik
1-0FT
Kazanka
Saransk
0-0FT
SKA-Energiya II
Saturn Ramenskoye
1-1FT
Rodina Moskva
Sunday, 3rd October, 2021
Sakhalin
1-0FT
Fakel II
Makhachkala
2-0FT
Biolog
Kuban Kholding
1-0FT
Mashuk-KMV
SKA Rostov
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Forte Taganrog
2-1FT
Legion Dynamo
Alaniya Vladikavkaz II
1-5FT
Spartak Nal'chik
Druzhba
0-2FT
Chayka
Monday, 4th October, 2021
SKA-Energiya II
3-0FT
Kvant
Zenit II
1-2FT
Dinamo St. Petersburg
Kolomna
2-3FT
Strogino
Orenburg II
4-1FT
Amkar Perm'
Tuapse
0-1FT
Chernomorets
Leningradets
6-1FT
Tver
Baltika BFU
0-0FT
Krasava Odintsovo
Olimp-Dolgoprudny II
1-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Arsenal Tula II
0-2FT
Avangard Kursk
Rodina Moskva
1-0FT
Khimki 2
Luki-Energiya
0-0FT
Kairat Moskva
Salyut Belgorod
1-0FT
Ryazan
Dinamo Moskva II
0-1FT
Shinnik
Kazanka
1-0FT
Yenisey II
Peresvet Podolsk
3-0FT
Saturn Ramenskoye
Dinamo Bryansk
2-0FT
Kaluga
Murom
3-2FT
Znamya Truda
Sokol Saratov
3-0FT
Zenit Penza
Torpedo Vladimir
1-3FT
Chertanovo
Saransk
1-0FT
Znamya Noginsk
Tuesday, 5th October, 2021
Ural 2
1-1FT
Spartak Tuymazy
Zenit Izhevsk
1-1FT
Volga Ulyanovsk
Nosta
1-4FT
Torpedo Miass
Rotor-2
6-0FT
Essentuki
Zvezda Perm
3-0FT
Lada Tolyatti
Tyumen
3-0FT
Chelyabinsk
Saturday, 9th October, 2021
Dinamo Barnaul
1-2FT
Novosibirsk
Sunday, 10th October, 2021
Sakhalin
0-2FT
Ryazan
Dinamo Vladivostok
3-0FT
Arsenal Tula II
SKA-Energiya II
1-1FT
Kolomna
Tyumen
1-3FT
Volga Ulyanovsk
Chelyabinsk
1-2FT
Zvezda Perm
Strogino
1-1FT
Rodina Moskva
Khimki 2
1-1FT
Peresvet Podolsk
Torpedo Miass
2-1FT
Lada Tolyatti
Yenisey II
0-2FT
Dinamo Moskva II
Znamya Truda
2-1FT
Volna Kovernino
Chertanovo
0-1FT
Kazanka
Zenit Izhevsk
0-1FT
Spartak Tuymazy
Nosta
3-0FT
Orenburg II
Kaluga
2-3FT
Salyut Belgorod
Biolog
3-0FT
Rotor-2
Amkar Perm'
0-2FT
Ural 2
Anzhi
0-0FT
Druzhba
Legion Dynamo
0-0FT
Makhachkala
Khimik Dzerzhinsk
0-0FT
Torpedo Vladimir
Znamya Noginsk
1-1FT
Kvant
Spartak Nal'chik
1-1FT
Kuban Kholding
Fakel II
0-2FT
Dinamo Bryansk
Zenit Penza
3-1FT
Avangard Kursk
Chayka
4-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Shinnik
1-0FT
Murom
Luki-Energiya
0-4FT
Krasava Odintsovo
Mashuk-KMV
0-2FT
Forte Taganrog
Saturn Ramenskoye
2-0FT
Metallurg Vidnoye
Kairat Moskva
3-0FT
Zenit II
Chernomorets
0-1FT
SKA Rostov
Baltika BFU
1-0FT
Chita
Dinamo St. Petersburg
2-2FT
Zvezda Sint Petersburg
Monday, 11th October, 2021
Essentuki
1-4FT
Tuapse
Wednesday, 13th October, 2021
Sakhalin
3-2FT
Arsenal Tula II
Dinamo Vladivostok
0-0FT
Ryazan
Irtysh
3-1FT
Novosibirsk
Thursday, 14th October, 2021
SKA-Energiya II
0-1FT
Rodina Moskva
Metallurg Vidnoye
2-2FT
Khimki 2
Kolomna
6-2FT
Znamya Noginsk
Zvezda Sint Petersburg
2-0FT
Kairat Moskva
Zenit II
1-0FT
Krasava Odintsovo
Kvant
1-4FT
Saransk
Avangard Kursk
0-0FT
Sokol Saratov
Fakel II
0-3FT
Zenit Penza
Baltika BFU
1-2FT
Tver
Dinamo Bryansk
3-0FT
Salyut Belgorod
Luki-Energiya
0-1FT
Chita
Dinamo Moskva II
2-2FT
Chertanovo
Volna Kovernino
1-3FT
Shinnik
Kazanka
2-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Peresvet Podolsk
3-1FT
Strogino
Murom
3-0FT
Yenisey II
Torpedo Vladimir
0-3FT
Olimp-Dolgoprudny II
Saturday, 16th October, 2021
Ural 2
4-2FT
Zvezda Perm
Sunday, 17th October, 2021
Dinamo Barnaul
1-1FT
Irtysh
Lada Tolyatti
0-2FT
Tyumen
Torpedo Miass
0-1FT
Chelyabinsk
Orenburg II
2-2FT
Zenit Izhevsk
Dinamo Stavropol'
1-1FT
Chernomorets
Amkar Perm'
2-0FT
Nosta
Makhachkala
2-1FT
Mashuk-KMV
Kuban Kholding
0-1FT
Chayka
SKA Rostov
1-0FT
Essentuki
Forte Taganrog
0-0FT
Spartak Nal'chik
Rotor-2
1-0FT
Legion Dynamo
Volga Ulyanovsk
1-0FT
Spartak Tuymazy
Monday, 18th October, 2021
Tuapse
1-3FT
Biolog
Alaniya Vladikavkaz II
1-3FT
Anzhi
Tuesday, 19th October, 2021
Sakhalin
1-1FT
Dinamo Bryansk
Dinamo Vladivostok
0-0FT
Kaluga
SKA-Energiya II
1-1FT
Peresvet Podolsk
Chita
1-0FT
Zenit II
Yenisey II
0-4FT
Volna Kovernino
Strogino
5-0FT
Metallurg Vidnoye
Khimki 2
2-2FT
Saturn Ramenskoye
Khimik Dzerzhinsk
0-1FT
Dinamo Moskva II
Znamya Noginsk
1-4FT
Rodina Moskva
Fakel II
0-0FT
Sokol Saratov
Kairat Moskva
0-0FT
Dinamo St. Petersburg
Olimp-Dolgoprudny II
0-2FT
Kazanka
Chertanovo
2-3FT
Murom
Leningradets
2-0FT
Baltika BFU
Ryazan
1-0FT
Avangard Kursk
Luki-Energiya
0-1FT
Tver
Salyut Belgorod
2-1FT
Arsenal Tula II
Krasava Odintsovo
2-1FT
Zvezda Sint Petersburg
Shinnik
1-0FT
Znamya Truda
Saransk
5-1FT
Kolomna
Wednesday, 20th October, 2021
Novosibirsk
2-0FT
Irtysh
Friday, 22nd October, 2021
Sakhalin
0-1FT
Kaluga
Dinamo Vladivostok
1-1FT
Dinamo Bryansk
Essentuki
0-3FT
Dinamo Stavropol'
Saturday, 23rd October, 2021
Tyumen
7-0FT
Lada Tolyatti
Zenit Izhevsk
1-1FT
Orenburg II
Chelyabinsk
2-0FT
Torpedo Miass
Nosta
1-0FT
Amkar Perm'
Legion Dynamo
0-1FT
Tuapse
Biolog
1-3FT
SKA Rostov
Spartak Tuymazy
0-5FT
Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm
1-0FT
Ural 2
Chayka
1-1FT
Forte Taganrog
Mashuk-KMV
1-1FT
Rotor-2
Druzhba
1-1FT
Alaniya Vladikavkaz II
Sunday, 24th October, 2021
Anzhi
0-1FT
Kuban Kholding
Spartak Nal'chik
0-1FT
Makhachkala
Monday, 25th October, 2021
SKA-Energiya II
3-2FT
Metallurg Vidnoye
Chita
1-2FT
Zvezda Sint Petersburg
Kolomna
0-2FT
Kvant
Volna Kovernino
3-2FT
Chertanovo
Zenit II
1-1FT
Tver
Avangard Kursk
1-1FT
Fakel II
Arsenal Tula II
1-4FT
Sokol Saratov
Peresvet Podolsk
2-1FT
Znamya Noginsk
Rodina Moskva
3-1FT
Saransk
Ryazan
3-1FT
Zenit Penza
Luki-Energiya
0-1FT
Leningradets
Dinamo Moskva II
3-2FT
Olimp-Dolgoprudny II
Znamya Truda
1-1FT
Yenisey II
Murom
1-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Dinamo St. Petersburg
0-1FT
Krasava Odintsovo
Saturn Ramenskoye
1-2FT
Strogino
Tuesday, 26th October, 2021
Kazanka
7-1FT
Torpedo Vladimir
Wednesday, 27th October, 2021
Mashuk-KMV
7-0FT
Essentuki
Saturday, 30th October, 2021
SKA-Energiya II
1-0FT
Saturn Ramenskoye
Chertanovo
1-1FT
Znamya Truda
Irtysh
2-0FT
Dinamo Barnaul
Olimp-Dolgoprudny II
1-1FT
Murom
Sunday, 31st October, 2021
Dinamo St. Petersburg
2-1FT
Chita
Yenisey II
1-0FT
Shinnik
Ural 2
1-4FT
Amkar Perm'
Lada Tolyatti
1-2FT
Torpedo Miass
Strogino
1-0FT
Khimki 2
Orenburg II
0-2FT
Nosta
Kaluga
1-1FT
Arsenal Tula II
Znamya Noginsk
3-1FT
Metallurg Vidnoye
Tver
1-0FT
Zvezda Sint Petersburg
Avangard Kursk
1-0FT
Salyut Belgorod
Dinamo Stavropol'
1-0FT
Biolog
Zenit Penza
3-0FT
Sakhalin
Spartak Tuymazy
4-0FT
Zenit Izhevsk
Rotor-2
0-3FT
Spartak Nal'chik
Khimik Dzerzhinsk
0-1FT
Volna Kovernino
Zvezda Perm
2-1FT
Chelyabinsk
Dinamo Bryansk
1-1FT
Ryazan
Torpedo Vladimir
1-2FT
Dinamo Moskva II
Makhachkala
2-2FT
Chayka
SKA Rostov
2-1FT
Legion Dynamo
Kuban Kholding
3-1FT
Druzhba
Leningradets
7-1FT
Zenit II
Kvant
1-2FT
Rodina Moskva
Chernomorets
5-0FT
Essentuki
Forte Taganrog
1-0FT
Anzhi
Krasava Odintsovo
0-0FT
Kairat Moskva
Sokol Saratov
2-2FT
Dinamo Vladivostok
Volga Ulyanovsk
3-2FT
Tyumen
Saransk
3-2FT
Peresvet Podolsk
Monday, 1st November, 2021
Tuapse
3-0FT
Mashuk-KMV
Tuesday, 2nd November, 2021
Novosibirsk
2-0FT
Dinamo Barnaul
Wednesday, 3rd November, 2021
Sokol Saratov
3-0FT
Sakhalin
Zenit Penza
0-0FT
Dinamo Vladivostok
Thursday, 4th November, 2021
Torpedo Miass
0-3FT
Nosta
Amkar Perm'
3-0FT
Orenburg II
Lada Tolyatti
0-3FT
Zvezda Perm
Chelyabinsk
0-0FT
Tyumen
Khimki 2
1-0FT
SKA-Energiya II
Metallurg Vidnoye
1-3FT
Saransk
Spartak Tuymazy
1-0FT
Ural 2
Znamya Truda
5-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Volna Kovernino
1-3FT
Olimp-Dolgoprudny II
Salyut Belgorod
1-0FT
Fakel II
Arsenal Tula II
0-4FT
Dinamo Bryansk
Rodina Moskva
7-0FT
Kolomna
Zvezda Sint Petersburg
0-1FT
Leningradets
Luki-Energiya
2-0FT
Baltika BFU
Saturn Ramenskoye
5-0FT
Znamya Noginsk
Dinamo Moskva II
1-1FT
Kazanka
Peresvet Podolsk
2-2FT
Kvant
Kairat Moskva
3-1FT
Chita
Ryazan
2-0FT
Kaluga
Volga Ulyanovsk
0-1FT
Zenit Izhevsk
Murom
1-0FT
Torpedo Vladimir
Friday, 5th November, 2021
Dinamo St. Petersburg
1-2FT
Tver
Spartak Nal'chik
1-1FT
Tuapse
Shinnik
3-0FT
Chertanovo
Saturday, 6th November, 2021
Biolog
2-2FT
Chernomorets
Legion Dynamo
0-0FT
Dinamo Stavropol'
Chayka
3-1FT
Rotor-2
Mashuk-KMV
0-2FT
SKA Rostov
Druzhba
1-2FT
Forte Taganrog
Sunday, 7th November, 2021
Dinamo Vladivostok
4-0FT
Sakhalin
Anzhi
1-4FT
Makhachkala
Alaniya Vladikavkaz II
0-2FT
Kuban Kholding
Krasava Odintsovo
2-0FT
Chita
Monday, 8th November, 2021
Ural 2
1-2FT
Chelyabinsk
Tuesday, 9th November, 2021
Novosibirsk
1-0FT
Orenburg II
Dinamo Barnaul
2-2FT
Lada Tolyatti
Torpedo Miass
1-2FT
Zenit Izhevsk
Tyumen
0-0FT
Zvezda Perm
Luki-Energiya
1-3FT
Zvezda Sint Petersburg
Irtysh
3-3FT
Volga Ulyanovsk
Amkar Perm'
4-1FT
Spartak Tuymazy
Wednesday, 10th November, 2021
Yenisey II
3-0FT
Chertanovo
Strogino
0-3FT
SKA-Energiya II
Khimik Dzerzhinsk
2-2FT
Shinnik
Kolomna
3-2FT
Peresvet Podolsk
Kaluga
0-1FT
Sokol Saratov
Znamya Noginsk
0-5FT
Khimki 2
Tver
3-0FT
Kairat Moskva
Arsenal Tula II
3-0FT
Fakel II
Leningradets
0-1FT
Dinamo St. Petersburg
Baltika BFU
2-1FT
Zenit II
Olimp-Dolgoprudny II
3-0FT
Znamya Truda
Dinamo Bryansk
1-0FT
Zenit Penza
Torpedo Vladimir
3-0FT
Volna Kovernino
Kazanka
0-1FT
Murom
Saransk
2-0FT
Saturn Ramenskoye
Thursday, 11th November, 2021
Sakhalin
0-1FT
Salyut Belgorod
Dinamo Vladivostok
1-1FT
Avangard Kursk
Kvant
2-2FT
Metallurg Vidnoye
Friday, 12th November, 2021
Tuapse
1-1FT
Anzhi
Essentuki
0-6FT
Legion Dynamo
Irtysh
1-1FT
Lada Tolyatti
Saturday, 13th November, 2021
Makhachkala
3-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Dinamo Stavropol'
0-0FT
Spartak Nal'chik
Rotor-2
0-0FT
Druzhba
Chernomorets
3-2FT
Mashuk-KMV
Forte Taganrog
1-1FT
Kuban Kholding
Sunday, 14th November, 2021
Sakhalin
0-3FT
Avangard Kursk
Dinamo Vladivostok
0-0FT
Salyut Belgorod
Novosibirsk
2-0FT
Nosta
Yenisey II
0-1FT
Khimik Dzerzhinsk
Tyumen
3-0FT
Zenit Izhevsk
Amkar Perm'
1-0FT
Zvezda Perm
Ural 2
2-0FT
Torpedo Miass
Chelyabinsk
2-4FT
Spartak Tuymazy
Khimki 2
1-2FT
Saransk
Zenit Penza
1-5FT
Arsenal Tula II
Znamya Truda
0-1FT
Torpedo Vladimir
Shinnik
2-1FT
Olimp-Dolgoprudny II
Volna Kovernino
0-0FT
Kazanka
Sokol Saratov
2-1FT
Ryazan
Zenit II
5-3FT
Luki-Energiya
Fakel II
1-0FT
Kaluga
Peresvet Podolsk
1-3FT
Rodina Moskva
Kairat Moskva
2-3FT
Leningradets
Krasava Odintsovo
0-0FT
Tver
SKA Rostov
0-2FT
Chayka
Saturn Ramenskoye
2-1FT
Kvant
Baltika BFU
1-2FT
Zvezda Sint Petersburg
Strogino
4-3FT
Znamya Noginsk
Murom
0-0FT
Dinamo Moskva II
Monday, 15th November, 2021
Metallurg Vidnoye
1-4FT
Kolomna
Wednesday, 17th November, 2021
Kvant
1-1FT
Znamya Noginsk
Friday, 19th November, 2021
Anzhi
0-0FT
SKA Rostov
Spartak Nal'chik
1-0FT
Chernomorets
Druzhba
1-0FT
Tuapse
Saturday, 20th November, 2021
Legion Dynamo
1-0FT
Biolog
Kuban Kholding
1-0FT
Makhachkala
Chayka
7-0FT
Dinamo Stavropol'
Alaniya Vladikavkaz II
2-2FT
Rotor-2
Sunday, 6th March, 2022
Biolog
2-1FT
Mashuk-KMV
SKA Rostov
1-0FT
Druzhba
Dinamo Stavropol'
2-3FT
Anzhi
Makhachkala
1-1FT
Forte Taganrog
Monday, 7th March, 2022
Essentuki
0-0FT
Spartak Nal'chik
Tuesday, 8th March, 2022
Alaniya Vladikavkaz II
1-4FT
Tuapse
Rotor-2
0-0FT
Kuban Kholding
Sunday, 13th March, 2022
Chayka
4-0FT
Essentuki
Anzhi
1-1FT
Chernomorets
Kuban Kholding
1-2FT
Tuapse
Alaniya Vladikavkaz II
0-4FT
SKA Rostov
Forte Taganrog
1-0FT
Rotor-2
Monday, 14th March, 2022
Mashuk-KMV
2-2FT
Legion Dynamo
Saturday, 19th March, 2022
Biolog
1-1FT
Chayka
Sunday, 20th March, 2022
SKA Rostov
0-1FT
Kuban Kholding
Legion Dynamo
2-0FT
Spartak Nal'chik
Rotor-2
0-1FT
Makhachkala
Dinamo Stavropol'
1-6FT
Alaniya Vladikavkaz II
Monday, 21st March, 2022
Tuapse
0-3FT
Forte Taganrog
Essentuki
0-0FT
Anzhi
Wednesday, 23rd March, 2022
Chernomorets
3-1FT
Chayka
Sunday, 27th March, 2022
Spartak Nal'chik
1-3FT
Mashuk-KMV
Chayka
1-1FT
Legion Dynamo
Druzhba
0-0FT
Essentuki
Forte Taganrog
1-4FT
SKA Rostov
Alaniya Vladikavkaz II
4-6FT
Chernomorets
Makhachkala
3-0FT
Tuapse
Kuban Kholding
0-0FT
Dinamo Stavropol'
Monday, 28th March, 2022
Anzhi
1-1FT
Biolog
Sunday, 3rd April, 2022
Biolog
0-0FT
Druzhba
Anzhi
2-0FT
Legion Dynamo
Mashuk-KMV
0-0FT
Chayka
SKA Rostov
0-1FT
Makhachkala
Dinamo Stavropol'
1-1FT
Forte Taganrog
Chernomorets
3-1FT
Kuban Kholding
Monday, 4th April, 2022
Tuapse
4-1FT
Rotor-2
Essentuki
2-1FT
Alaniya Vladikavkaz II
Wednesday, 6th April, 2022
Spartak Nal'chik
0-1FT
Biolog
Druzhba
4-1FT
Dinamo Stavropol'
Sunday, 10th April, 2022
Kuban Kholding
4-1FT
Essentuki
Chayka
3-0FT
Spartak Nal'chik
Druzhba
1-1FT
Legion Dynamo
Forte Taganrog
0-1FT
Chernomorets
Alaniya Vladikavkaz II
1-4FT
Biolog
Anzhi
1-1FT
Mashuk-KMV
Makhachkala
2-0FT
Dinamo Stavropol'
Monday, 11th April, 2022
Rotor-2
0-7FT
SKA Rostov
Sunday, 17th April, 2022
Biolog
2-5FT
Kuban Kholding
Mashuk-KMV
0-1FT
Druzhba
Spartak Nal'chik
3-1FT
Anzhi
Dinamo Stavropol'
3-0FT
Rotor-2
Legion Dynamo
4-2FT
Alaniya Vladikavkaz II
Chernomorets
0-1FT
Makhachkala
Monday, 18th April, 2022
Essentuki
2-3FT
Forte Taganrog
SKA Rostov
4-0FT
Tuapse
Friday, 22nd April, 2022
Tuapse
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Saturday, 23rd April, 2022
Anzhi
3-6FT
Chayka
Kuban Kholding
1-0FT
Legion Dynamo
Druzhba
1-0FT
Spartak Nal'chik
Forte Taganrog
2-2FT
Biolog
Alaniya Vladikavkaz II
1-1FT
Mashuk-KMV
Makhachkala
5-0FT
Essentuki
Rotor-2
0-5FT
Chernomorets
Friday, 29th April, 2022
Essentuki
0-2FT
Rotor-2
Saturday, 30th April, 2022
Mashuk-KMV
3-3FT
Kuban Kholding
Spartak Nal'chik
0-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Dinamo Stavropol'
1-2FT
SKA Rostov
Legion Dynamo
1-0FT
Forte Taganrog
Chernomorets
2-0FT
Tuapse
Biolog
0-4FT
Makhachkala
Chayka
3-0FT
Druzhba
Thursday, 5th May, 2022
SKA Rostov
3-0FT
Chernomorets
Friday, 6th May, 2022
Tuapse
3-0FT
Essentuki
Rotor-2
1-3FT
Biolog
Druzhba
2-2FT
Anzhi
Forte Taganrog
2-1FT
Mashuk-KMV
Alaniya Vladikavkaz II
0-7FT
Chayka
Makhachkala
3-0FT
Legion Dynamo
Kuban Kholding
0-3FT
Spartak Nal'chik
Wednesday, 11th May, 2022
Anzhi
1-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Thursday, 12th May, 2022
Essentuki
1-2FT
SKA Rostov
Mashuk-KMV
0-2FT
Makhachkala
Spartak Nal'chik
0-2FT
Forte Taganrog
Biolog
1-0FT
Tuapse
Legion Dynamo
3-2FT
Rotor-2
Chayka
1-1FT
Kuban Kholding
Chernomorets
3-0FT
Dinamo Stavropol'
Monday, 16th May, 2022
Tuapse
0-5FT
Legion Dynamo
Alaniya Vladikavkaz II
1-2FT
Druzhba
Rotor-2
2-2FT
Mashuk-KMV
Makhachkala
1-0FT
Spartak Nal'chik
Forte Taganrog
2-3FT
Chayka
SKA Rostov
2-2FT
Biolog
Kuban Kholding
1-0FT
Anzhi
Dinamo Stavropol'
3-1FT
Essentuki
Sunday, 22nd May, 2022
Mashuk-KMV
1-3FT
Tuapse
Spartak Nal'chik
2-0FT
Rotor-2
Druzhba
0-0FT
Kuban Kholding
Biolog
3-3FT
Dinamo Stavropol'
Legion Dynamo
1-1FT
SKA Rostov
Chayka
1-2FT
Makhachkala
Monday, 23rd May, 2022
Essentuki
0-6FT
Chernomorets
Anzhi
2-2FT
Forte Taganrog
Thursday, 26th May, 2022
Chernomorets
5-1FT
Druzhba
Sunday, 29th May, 2022
Kuban Kholding
5-0FT
Alaniya Vladikavkaz II
Dinamo Stavropol'
0-1FT
Legion Dynamo
Forte Taganrog
1-0FT
Druzhba
Makhachkala
2-0FT
Anzhi
SKA Rostov
6-3FT
Mashuk-KMV
Rotor-2
1-8FT
Chayka
Chernomorets
2-2FT
Biolog
Monday, 30th May, 2022
Tuapse
0-4FT
Spartak Nal'chik
Sunday, 5th June, 2022
Mashuk-KMV
2-1FT
Dinamo Stavropol'
Spartak Nal'chik
1-2FT
SKA Rostov
Druzhba
1-2FT
Makhachkala
Alaniya Vladikavkaz II
0-4FT
Forte Taganrog
Legion Dynamo
1-3FT
Chernomorets
Biolog
3-1FT
Essentuki
Rotor-2
0-4FT
Anzhi
Chayka
5-0FT
Tuapse

Pfl League Table

Group 1
P
W
D
L
Pts
Makhachkala
32
25
5
2
80
SKA Rostov
32
24
4
4
76
Chayka
32
21
7
4
70
Forte Taganrog
32
17
10
5
61
Chernomorets
32
18
6
8
60
Kuban Kholding
32
15
9
8
54
Anzhi
32
13
9
10
48
Legion Dynamo
32
12
10
10
46
Biolog
32
11
11
10
44
Spartak Nal'chik
32
10
10
12
40
Tuapse
32
12
2
18
38
Druzhba
32
7
11
14
32
Mashuk-KMV
32
7
10
15
31
Dinamo Stavropol'
32
7
8
17
29
Rotor-2
32
5
6
21
21
Alaniya Vladikavkaz II
32
2
6
24
12
Essentuki
32
2
4
26
10

It's Makhachkala who sits top of the table at the moment. They have 80 points after 32 games. The recent form for Makhachkala looks like this: WWWWW. They are followed by SKA Rostov, who is currently 4 points behind the leaders in 2nd place. At the bottom of the table is Essentuki with 10 points from 32 games.

OddAlerts Pro

Bet With Confidence

Take your betting experience to the next level with OddAlerts and discover a powerful set of tools designed to specifically drive profits.

Get OddAlerts Pro
View Past Seasons