Tercera - Group 17 Stats

2021/2022

  • General Stats
  • Games Played
    264
  • Home Wins
    12848%
  • Draws
    6023%
  • Away Wins
    7629%
  • Total Goals
    6642.52
  • Over/Under
  • Over 0.5 Goals
    24693%
  • Over 1.5 Goals
    18169%
  • Over 2.5 Goals
    12648%
  • Over 3.5 Goals
    6424%
  • Goals by Half
  • 1H Goals
    2130.81
  • 2H Goals
    2580.98
  • Over 0.5 1H Goals
    12447%
  • Over 1.5 1H Goals
    6324%
  • Over 0.5 2H Goals
    15559%
  • Over 1.5 2H Goals
    7428%
  • Home Goals (1H)
    1080.41
  • Home Goals (2H)
    1500.57
  • Away Goals (1H)
    1050.40
  • Away Goals (2H)
    1080.41
  • Most Goals in 1H
    5420%
  • Most Goals in 2H
    7729%
  • Most Goals (Tie)
    5420%
  • Card Stats
  • Cards
    3451.31
  • Home Cards
    1650.63
  • Away Cards
    1800.68
  • Over 2.5 Cards
    6123%
  • Over 3.5 Cards
    5521%
  • Over 4.5 Cards
    3915%
  • Over 5.5 Cards
    2610%
  • Over 6.5 Cards
    135%
  • BTTS Stats
  • BTTS %
    11242%
  • BTTS & 2.5+ Goals
    8432%
  • BTTS or 2.5+ Goals
    15458%
  • Corner Stats
  • Corners
    6142.33
  • Home Corners
    3221.22
  • Away Corners
    2921.11
  • Over 5.5 Corners
    5521%
  • Over 6.5 Corners
    5119%
  • Over 7.5 Corners
    4417%
  • Over 8.5 Corners
    3513%
  • Over 9.5 Corners
    259%
  • Over 10.5 Corners
    187%
  • Over 11.5 Corners
    145%
  • Over 12.5 Corners
    125%

Tercera - Group 17 Team Stats

Teams
P
#
Real Zaragoza II
31
61
Utebo
31
57
Binéfar
31
54
Caspe
31
46
Cuarte Industrial
31
46
Illueca
31
45
Robres
31
44
Atletico Monzon
31
39
Épila
31
38
Calamocha
31
36
Cariñena
31
35
Barbastro
31
35
Belchite 97
32
35
Borja
31
31
Santa Anastasia
31
30
Giner Torrero
31
22
Biescas
31
10

Tercera - Group 17 Top Scorer

Tercera - Group 17 Referee Stats

Referee
P
#
Rafael Cenis Martínez
2
4.50
Esteban Hernández Andrés
2
4.00
Diego Lara Ajona
4
3.25
Rubén Gonzalo Benito
2
2.50
Mihaita Marius Haghiac
2
2.00
Jorge Agustín Moreno
2
0.00
Andrés Nadal Avellanas
4
0.00
Alejandro Martínez Castillo
1
0.00
Aarón Suberbiola Zúñiga
2
0.00
David Ferrer Collado
2
0.00
Manuel Ramírez Marco
2
0.00
Andrea Fernández Firvida
1
0.00

Tercera - Group 17 Fixtures

Sunday, 5th September, 2021
Giner Torrero
1-2FT
Épila
Cariñena
0-5FT
Binéfar
Borja
1-0FT
Biescas
Calamocha
1-0FT
Santa Anastasia
Utebo
2-0FT
Caspe
Illueca
0-0FT
Belchite 97
Barbastro
1-2FT
Robres
Atletico Monzon
0-0FT
Cuarte Industrial
Sunday, 12th September, 2021
Cuarte Industrial
1-0FT
Utebo
Robres
1-0FT
Cariñena
Biescas
0-1FT
Giner Torrero
Santa Anastasia
3-2FT
Barbastro
Binéfar
1-1FT
Atletico Monzon
Caspe
0-0FT
Borja
Belchite 97
0-3FT
Calamocha
Épila
1-0FT
Real Zaragoza II
Sunday, 19th September, 2021
Borja
0-1FT
Cuarte Industrial
Cariñena
0-2FT
Santa Anastasia
Real Zaragoza II
1-1FT
Illueca
Giner Torrero
1-1FT
Caspe
Utebo
2-2FT
Binéfar
Barbastro
1-0FT
Belchite 97
Atletico Monzon
0-0FT
Robres
Épila
3-1FT
Biescas
Sunday, 26th September, 2021
Caspe
2-2FT
Épila
Cuarte Industrial
4-0FT
Giner Torrero
Robres
1-0FT
Utebo
Biescas
0-5FT
Real Zaragoza II
Santa Anastasia
1-1FT
Atletico Monzon
Belchite 97
1-2FT
Cariñena
Illueca
1-0FT
Calamocha
Binéfar
1-1FT
Borja
Sunday, 3rd October, 2021
Real Zaragoza II
2-2FT
Calamocha
Giner Torrero
0-2FT
Binéfar
Atletico Monzon
1-1FT
Belchite 97
Biescas
1-2FT
Caspe
Borja
1-0FT
Robres
Barbastro
1-0FT
Illueca
Épila
2-2FT
Cuarte Industrial
Utebo
2-1FT
Santa Anastasia
Sunday, 10th October, 2021
Cuarte Industrial
2-0FT
Biescas
Calamocha
2-4FT
Barbastro
Belchite 97
1-2FT
Utebo
Robres
5-0FT
Giner Torrero
Illueca
1-0FT
Cariñena
Binéfar
1-1FT
Épila
Santa Anastasia
3-0FT
Borja
Caspe
1-1FT
Real Zaragoza II
Sunday, 17th October, 2021
Real Zaragoza II
3-1FT
Barbastro
Giner Torrero
2-2FT
Santa Anastasia
Biescas
2-2FT
Binéfar
Borja
1-1FT
Belchite 97
Cariñena
1-0FT
Calamocha
Atletico Monzon
0-1FT
Illueca
Épila
1-0FT
Robres
Caspe
1-0FT
Cuarte Industrial
Saturday, 23rd October, 2021
Illueca
1-1FT
Utebo
Santa Anastasia
1-0FT
Épila
Sunday, 24th October, 2021
Barbastro
0-2FT
Cariñena
Cuarte Industrial
2-1FT
Real Zaragoza II
Calamocha
0-3FT
Atletico Monzon
Binéfar
3-0FT
Caspe
Robres
3-0FT
Biescas
Belchite 97
4-0FT
Giner Torrero
Saturday, 30th October, 2021
Caspe
2-0FT
Robres
Utebo
4-0FT
Calamocha
Sunday, 31st October, 2021
Real Zaragoza II
1-0FT
Cariñena
Cuarte Industrial
1-0FT
Binéfar
Biescas
0-2FT
Santa Anastasia
Borja
2-2FT
Illueca
Épila
1-0FT
Belchite 97
Atletico Monzon
2-0FT
Barbastro
Saturday, 6th November, 2021
Robres
0-2FT
Cuarte Industrial
Sunday, 7th November, 2021
Barbastro
0-0FT
Utebo
Santa Anastasia
1-1FT
Caspe
Belchite 97
0-0FT
Biescas
Calamocha
2-1FT
Borja
Cariñena
2-2FT
Atletico Monzon
Illueca
3-1FT
Giner Torrero
Binéfar
2-1FT
Real Zaragoza II
Sunday, 14th November, 2021
Real Zaragoza II
3-0FT
Atletico Monzon
Giner Torrero
2-1FT
Calamocha
Cuarte Industrial
2-0FT
Santa Anastasia
Borja
1-1FT
Barbastro
Épila
0-1FT
Illueca
Caspe
1-1FT
Belchite 97
Binéfar
2-1FT
Robres
Utebo
2-0FT
Cariñena
Saturday, 20th November, 2021
Santa Anastasia
1-1FT
Binéfar
Sunday, 21st November, 2021
Barbastro
0-0FT
Giner Torrero
Cariñena
2-0FT
Borja
Calamocha
1-2FT
Épila
Illueca
4-0FT
Biescas
Robres
1-2FT
Real Zaragoza II
Belchite 97
1-0FT
Cuarte Industrial
Atletico Monzon
0-1FT
Utebo
Sunday, 28th November, 2021
Real Zaragoza II
3-1FT
Utebo
Giner Torrero
0-0FT
Cariñena
Binéfar
1-0FT
Belchite 97
Robres
0-2FT
Santa Anastasia
Borja
0-3FT
Atletico Monzon
Épila
0-1FT
Barbastro
Caspe
3-1FT
Illueca
Saturday, 4th December, 2021
Santa Anastasia
0-1FT
Real Zaragoza II
Utebo
2-1FT
Borja
Atletico Monzon
3-0FT
Giner Torrero
Sunday, 5th December, 2021
Barbastro
1-0FT
Biescas
Calamocha
0-1FT
Caspe
Belchite 97
3-4FT
Robres
Cariñena
1-0FT
Épila
Illueca
1-0FT
Cuarte Industrial
Saturday, 11th December, 2021
Caspe
2-3FT
Barbastro
Sunday, 12th December, 2021
Real Zaragoza II
3-3FT
Borja
Giner Torrero
0-4FT
Utebo
Cuarte Industrial
1-0FT
Calamocha
Binéfar
3-0FT
Illueca
Biescas
1-2FT
Cariñena
Santa Anastasia
2-2FT
Belchite 97
Épila
0-3FT
Atletico Monzon
Saturday, 18th December, 2021
Borja
1-0FT
Giner Torrero
Utebo
3-2FT
Épila
Cariñena
2-3FT
Caspe
Sunday, 19th December, 2021
Real Zaragoza II
3-0FT
Belchite 97
Barbastro
0-1FT
Cuarte Industrial
Calamocha
3-2FT
Binéfar
Atletico Monzon
0-0FT
Biescas
Illueca
3-2FT
Robres
Wednesday, 22nd December, 2021
Biescas
0-2FT
Calamocha
Thursday, 6th January, 2022
Épila
1-0FT
Borja
Giner Torrero
2-0FT
Real Zaragoza II
Caspe
3-0FT
Atletico Monzon
Cuarte Industrial
2-0FT
Cariñena
Robres
1-0FT
Calamocha
Binéfar
1-1FT
Barbastro
Santa Anastasia
0-1FT
Illueca
Sunday, 9th January, 2022
Cuarte Industrial
0-0FT
Atletico Monzon
Robres
1-0FT
Barbastro
Santa Anastasia
0-0FT
Calamocha
Belchite 97
0-3FT
Illueca
Épila
6-0FT
Giner Torrero
Caspe
3-2FT
Utebo
Saturday, 15th January, 2022
Utebo
3-1FT
Cuarte Industrial
Sunday, 16th January, 2022
Real Zaragoza II
2-0FT
Épila
Giner Torrero
0-0FT
Biescas
Barbastro
0-0FT
Santa Anastasia
Borja
2-1FT
Caspe
Cariñena
2-1FT
Robres
Atletico Monzon
3-0FT
Binéfar
Sunday, 23rd January, 2022
Robres
1-0FT
Atletico Monzon
Binéfar
1-0FT
Utebo
Belchite 97
1-1FT
Barbastro
Biescas
0-1FT
Épila
Santa Anastasia
0-1FT
Cariñena
Illueca
2-1FT
Real Zaragoza II
Caspe
5-0FT
Giner Torrero
Friday, 28th January, 2022
Cuarte Industrial
3-1FT
Borja
Saturday, 29th January, 2022
Calamocha
1-1FT
Illueca
Sunday, 30th January, 2022
Real Zaragoza II
5-0FT
Biescas
Giner Torrero
2-8FT
Cuarte Industrial
Borja
0-4FT
Binéfar
Cariñena
2-1FT
Belchite 97
Atletico Monzon
4-0FT
Santa Anastasia
Utebo
1-3FT
Robres
Épila
1-3FT
Caspe
Wednesday, 2nd February, 2022
Calamocha
1-1FT
Belchite 97
Binéfar
3-3FT
Cariñena
Sunday, 6th February, 2022
Cuarte Industrial
0-1FT
Épila
Robres
1-0FT
Borja
Binéfar
2-1FT
Giner Torrero
Caspe
1-1FT
Biescas
Calamocha
1-1FT
Real Zaragoza II
Santa Anastasia
1-2FT
Utebo
Illueca
0-2FT
Barbastro
Belchite 97
1-0FT
Atletico Monzon
Sunday, 13th February, 2022
Real Zaragoza II
2-1FT
Caspe
Giner Torrero
2-1FT
Robres
Cariñena
2-3FT
Illueca
Biescas
1-0FT
Cuarte Industrial
Borja
1-1FT
Santa Anastasia
Barbastro
1-0FT
Calamocha
Épila
1-0FT
Binéfar
Utebo
3-1FT
Belchite 97
Wednesday, 16th February, 2022
Biescas
0-4FT
Utebo
Sunday, 20th February, 2022
Cuarte Industrial
3-0FT
Caspe
Robres
5-1FT
Épila
Binéfar
4-0FT
Biescas
Calamocha
1-1FT
Cariñena
Belchite 97
2-1FT
Borja
Illueca
2-2FT
Atletico Monzon
Santa Anastasia
2-1FT
Giner Torrero
Barbastro
0-1FT
Real Zaragoza II
Wednesday, 23rd February, 2022
Biescas
1-2FT
Borja
Saturday, 26th February, 2022
Biescas
0-2FT
Robres
Épila
3-0FT
Santa Anastasia
Utebo
3-1FT
Illueca
Sunday, 27th February, 2022
Real Zaragoza II
3-0FT
Cuarte Industrial
Giner Torrero
0-7FT
Belchite 97
Cariñena
1-0FT
Barbastro
Atletico Monzon
0-1FT
Calamocha
Caspe
0-1FT
Binéfar
Saturday, 5th March, 2022
Santa Anastasia
1-1FT
Biescas
Belchite 97
0-1FT
Épila
Illueca
2-0FT
Borja
Sunday, 6th March, 2022
Robres
1-2FT
Caspe
Binéfar
1-0FT
Cuarte Industrial
Barbastro
0-0FT
Atletico Monzon
Calamocha
0-1FT
Utebo
Cariñena
1-1FT
Real Zaragoza II
Saturday, 12th March, 2022
Utebo
2-1FT
Barbastro
Sunday, 13th March, 2022
Real Zaragoza II
2-1FT
Binéfar
Giner Torrero
2-2FT
Illueca
Cuarte Industrial
1-2FT
Robres
Borja
0-1FT
Calamocha
Biescas
1-3FT
Belchite 97
Caspe
1-1FT
Santa Anastasia
Atletico Monzon
2-0FT
Cariñena
Sunday, 20th March, 2022
Belchite 97
1-0FT
Caspe
Santa Anastasia
0-2FT
Cuarte Industrial
Robres
2-0FT
Binéfar
Cariñena
0-0FT
Utebo
Calamocha
7-0FT
Giner Torrero
Barbastro
3-2FT
Borja
Illueca
1-0FT
Épila
Atletico Monzon
1-3FT
Real Zaragoza II
Saturday, 26th March, 2022
Utebo
1-0FT
Atletico Monzon
Sunday, 27th March, 2022
Real Zaragoza II
2-1FT
Robres
Cuarte Industrial
0-1FT
Belchite 97
Giner Torrero
0-5FT
Barbastro
Borja
3-0FT
Cariñena
Binéfar
3-1FT
Santa Anastasia
Biescas
0-0FT
Illueca
Épila
0-1FT
Calamocha
Saturday, 2nd April, 2022
Illueca
2-1FT
Caspe
Utebo
1-1FT
Real Zaragoza II
Sunday, 3rd April, 2022
Calamocha
3-0FT
Biescas
Cariñena
4-2FT
Giner Torrero
Barbastro
2-0FT
Épila
Atletico Monzon
2-0FT
Borja
Santa Anastasia
0-0FT
Robres
Belchite 97
0-3FT
Binéfar
Saturday, 9th April, 2022
Borja
1-1FT
Utebo
Sunday, 10th April, 2022
Real Zaragoza II
2-1FT
Santa Anastasia
Cuarte Industrial
1-2FT
Illueca
Giner Torrero
0-3FT
Atletico Monzon
Caspe
2-1FT
Calamocha
Robres
1-0FT
Belchite 97
Épila
4-1FT
Cariñena
Biescas
0-1FT
Barbastro
Wednesday, 13th April, 2022
Utebo
5-1FT
Giner Torrero
Thursday, 14th April, 2022
Borja
1-2FT
Real Zaragoza II
Calamocha
1-4FT
Cuarte Industrial
Barbastro
0-0FT
Caspe
Cariñena
3-0FT
Biescas
Saturday, 16th April, 2022
Belchite 97
1-1FT
Santa Anastasia
Atletico Monzon
2-1FT
Épila
Sunday, 17th April, 2022
Illueca
1-0FT
Binéfar
Sunday, 24th April, 2022
Giner Torrero
1-4FT
Borja
Cuarte Industrial
2-2FT
Barbastro
Belchite 97
0-3FT
Real Zaragoza II
Robres
1-2FT
Illueca
Binéfar
2-0FT
Calamocha
Épila
0-2FT
Utebo
Biescas
0-1FT
Atletico Monzon
Caspe
3-0FT
Cariñena
Sunday, 1st May, 2022
Borja
0-1FT
Épila
Cariñena
1-0FT
Cuarte Industrial
Calamocha
0-1FT
Robres
Utebo
6-0FT
Biescas
Barbastro
1-0FT
Binéfar
Illueca
2-1FT
Santa Anastasia
Real Zaragoza II
4-1FT
Giner Torrero
Atletico Monzon
1-0FT
Caspe
OddAlerts Pro

Bet With Confidence

Take your betting experience to the next level with OddAlerts and discover a powerful set of tools designed to specifically drive profits.

Get OddAlerts Pro
View Past Seasons