NB 3: Nyugati Stats

2021/2022

  • General Stats
  • Games Played
    375
  • Home Wins
    16544%
  • Draws
    8222%
  • Away Wins
    12834%
  • Total Goals
    11172.98
  • Over/Under
  • Over 0.5 Goals
    34692%
  • Over 1.5 Goals
    28977%
  • Over 2.5 Goals
    20053%
  • Over 3.5 Goals
    13235%
  • Goals by Half
  • 1H Goals
    4021.07
  • 2H Goals
    4941.32
  • Over 0.5 1H Goals
    22660%
  • Over 1.5 1H Goals
    10729%
  • Over 0.5 2H Goals
    24164%
  • Over 1.5 2H Goals
    14539%
  • Home Goals (1H)
    2090.56
  • Home Goals (2H)
    2770.74
  • Away Goals (1H)
    1930.51
  • Away Goals (2H)
    2170.58
  • Most Goals in 1H
    8623%
  • Most Goals in 2H
    13737%
  • Most Goals (Tie)
    8623%
  • Card Stats
  • Cards
    4411.18
  • Home Cards
    2030.54
  • Away Cards
    2380.63
  • Over 2.5 Cards
    8021%
  • Over 3.5 Cards
    5815%
  • Over 4.5 Cards
    4412%
  • Over 5.5 Cards
    318%
  • Over 6.5 Cards
    164%
  • BTTS Stats
  • BTTS %
    19251%
  • BTTS & 2.5+ Goals
    15040%
  • BTTS or 2.5+ Goals
    24265%
  • Corner Stats
  • Corners
    11603.09
  • Home Corners
    6541.74
  • Away Corners
    5061.35
  • Over 5.5 Corners
    10528%
  • Over 6.5 Corners
    9826%
  • Over 7.5 Corners
    9225%
  • Over 8.5 Corners
    7420%
  • Over 9.5 Corners
    6517%
  • Over 10.5 Corners
    5314%
  • Over 11.5 Corners
    3810%
  • Over 12.5 Corners
    226%

NB 3: Nyugati Team Stats

Teams
P
#
MTE 1904
37
108
BVSC
38
93
Veszprém
38
69
Gyori ETO II
37
67
Puskás II
38
65
Nagykanizsai ULE
38
60
Gyirmót II
37
60
Zalaegerszegi TE II
38
59
Érdi VSE
38
56
Balatonfuredi
37
52
Komárom
37
52
Tatabánya
38
52
Kaposvári Rákóczi
38
50
Papai Perutz
37
47
Bicskei
37
46
Kelen
38
43
Videoton II
37
43
Gardony
38
35
SC Sopron
37
35
Andráshida
37
25

NB 3: Nyugati Top Scorer

NB 3: Nyugati Fixtures

Sunday, 1st August, 2021
Videoton II
0-2FT
Puskás II
Tatabánya
1-4FT
Gyori ETO II
Veszprém
2-0FT
Komárom
Nagykanizsai ULE
0-2FT
Zalaegerszegi TE II
Érdi VSE
4-1FT
Bicskei
BVSC
2-0FT
Gardony
Andráshida
1-3FT
Gyirmót II
Papai Perutz
1-0FT
SC Sopron
Kaposvári Rákóczi
0-2FT
MTE 1904
Thursday, 5th August, 2021
Balatonfuredi
2-3FT
Kelen
Wednesday, 11th August, 2021
Kelen
5-1FT
Andráshida
Balatonfuredi
1-1FT
Gyori ETO II
Gardony
2-3FT
Nagykanizsai ULE
Komárom
5-3FT
Papai Perutz
MTE 1904
3-2FT
BVSC
Zalaegerszegi TE II
2-3FT
Videoton II
Puskás II
0-0FT
Érdi VSE
Bicskei
0-2FT
Veszprém
SC Sopron
0-0FT
Tatabánya
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
Gyirmót II
Sunday, 15th August, 2021
Videoton II
1-0FT
Gardony
Balatonfuredi
5-2FT
SC Sopron
Tatabánya
0-0FT
Papai Perutz
Veszprém
2-1FT
Puskás II
Komárom
1-2FT
Bicskei
Nagykanizsai ULE
3-2FT
MTE 1904
Érdi VSE
1-1FT
Zalaegerszegi TE II
BVSC
4-3FT
Gyirmót II
Andráshida
0-0FT
Gyori ETO II
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
Kelen
Sunday, 22nd August, 2021
Puskás II
2-1FT
Bicskei
Gyirmót II
3-1FT
Nagykanizsai ULE
Zalaegerszegi TE II
1-0FT
Veszprém
Gyori ETO II
3-0FT
Kaposvári Rákóczi
Gardony
0-2FT
Érdi VSE
MTE 1904
2-0FT
Videoton II
Kelen
0-1FT
BVSC
Papai Perutz
0-1FT
Balatonfuredi
SC Sopron
1-0FT
Andráshida
Tatabánya
1-1FT
Komárom
Wednesday, 1st September, 2021
Balatonfuredi
1-2FT
Tatabánya
Veszprém
2-0FT
Gardony
Videoton II
1-3FT
Gyirmót II
Komárom
0-0FT
Puskás II
Nagykanizsai ULE
1-1FT
Kelen
Érdi VSE
0-4FT
MTE 1904
BVSC
1-0FT
Gyori ETO II
Andráshida
0-3FT
Papai Perutz
Bicskei
1-1FT
Zalaegerszegi TE II
Kaposvári Rákóczi
2-0FT
SC Sopron
Saturday, 4th September, 2021
Zalaegerszegi TE II
2-2FT
Puskás II
Gyirmót II
3-4FT
Érdi VSE
Balatonfuredi
1-1FT
Komárom
Gardony
0-0FT
Bicskei
MTE 1904
0-0FT
Veszprém
Kelen
0-0FT
Videoton II
Gyori ETO II
3-2FT
Nagykanizsai ULE
SC Sopron
0-1FT
BVSC
Tatabánya
5-0FT
Andráshida
Tuesday, 7th September, 2021
Papai Perutz
1-0FT
Kaposvári Rákóczi
Sunday, 12th September, 2021
Videoton II
0-3FT
Gyori ETO II
Puskás II
1-2FT
Gardony
Veszprém
2-0FT
Gyirmót II
Komárom
3-1FT
Zalaegerszegi TE II
Nagykanizsai ULE
1-4FT
SC Sopron
Érdi VSE
3-1FT
Kelen
BVSC
3-2FT
Papai Perutz
Andráshida
5-3FT
Balatonfuredi
Bicskei
0-0FT
MTE 1904
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
Tatabánya
Wednesday, 22nd September, 2021
Kelen
1-3FT
Veszprém
Balatonfuredi
1-0FT
Kaposvári Rákóczi
Tatabánya
0-2FT
BVSC
Gardony
2-2FT
Zalaegerszegi TE II
Andráshida
0-4FT
Komárom
Gyirmót II
1-2FT
Bicskei
Gyori ETO II
1-0FT
Érdi VSE
Papai Perutz
1-2FT
Nagykanizsai ULE
SC Sopron
2-2FT
Videoton II
Sunday, 26th September, 2021
Videoton II
1-0FT
Papai Perutz
Puskás II
2-3FT
Gyirmót II
Komárom
1-0FT
Gardony
Zalaegerszegi TE II
2-1FT
MTE 1904
Nagykanizsai ULE
0-2FT
Tatabánya
Érdi VSE
0-2FT
SC Sopron
Bicskei
1-2FT
Kelen
BVSC
3-0FT
Balatonfuredi
Kaposvári Rákóczi
3-0FT
Andráshida
Sunday, 3rd October, 2021
Gyirmót II
1-0FT
Zalaegerszegi TE II
Gyori ETO II
1-1FT
Bicskei
Balatonfuredi
1-0FT
Nagykanizsai ULE
Videoton II
0-0FT
Tatabánya
MTE 1904
3-1FT
Gardony
Andráshida
1-1FT
BVSC
Kelen
1-1FT
Puskás II
SC Sopron
1-0FT
Veszprém
Papai Perutz
2-1FT
Érdi VSE
Kaposvári Rákóczi
1-0FT
Komárom
Wednesday, 6th October, 2021
MTE 1904
2-1FT
Puskás II
Sunday, 10th October, 2021
Videoton II
0-0FT
Balatonfuredi
Puskás II
1-1FT
Gyori ETO II
Gardony
5-3FT
Gyirmót II
Veszprém
0-0FT
Papai Perutz
Komárom
0-4FT
MTE 1904
Zalaegerszegi TE II
0-2FT
Kelen
Nagykanizsai ULE
2-1FT
Andráshida
Érdi VSE
0-2FT
Tatabánya
BVSC
1-0FT
Kaposvári Rákóczi
Bicskei
1-0FT
SC Sopron
Saturday, 16th October, 2021
Tatabánya
1-2FT
Veszprém
Sunday, 17th October, 2021
Gyirmót II
1-4FT
MTE 1904
Gyori ETO II
5-1FT
Zalaegerszegi TE II
Balatonfuredi
1-3FT
Érdi VSE
Kaposvári Rákóczi
1-0FT
Nagykanizsai ULE
BVSC
2-0FT
Komárom
Andráshida
1-3FT
Videoton II
Kelen
3-2FT
Gardony
SC Sopron
0-2FT
Puskás II
Papai Perutz
1-1FT
Bicskei
Wednesday, 20th October, 2021
Gardony
0-1FT
Gyori ETO II
Veszprém
3-1FT
Balatonfuredi
Videoton II
1-0FT
Kaposvári Rákóczi
Komárom
2-5FT
Gyirmót II
MTE 1904
5-0FT
Kelen
Zalaegerszegi TE II
1-1FT
SC Sopron
Nagykanizsai ULE
1-6FT
BVSC
Érdi VSE
5-4FT
Andráshida
Puskás II
1-1FT
Papai Perutz
Bicskei
0-0FT
Tatabánya
Sunday, 24th October, 2021
Gyori ETO II
1-3FT
MTE 1904
Balatonfuredi
2-4FT
Bicskei
Tatabánya
1-1FT
Puskás II
Nagykanizsai ULE
3-2FT
Komárom
BVSC
1-1FT
Videoton II
Andráshida
0-4FT
Veszprém
Kelen
0-0FT
Gyirmót II
SC Sopron
1-0FT
Gardony
Papai Perutz
1-0FT
Zalaegerszegi TE II
Sunday, 31st October, 2021
Veszprém
2-1FT
Kaposvári Rákóczi
Videoton II
1-1FT
Nagykanizsai ULE
Zalaegerszegi TE II
1-2FT
Tatabánya
Puskás II
4-0FT
Balatonfuredi
Gyirmót II
1-2FT
Gyori ETO II
Gardony
0-1FT
Papai Perutz
Komárom
2-0FT
Kelen
MTE 1904
6-0FT
SC Sopron
Érdi VSE
1-4FT
BVSC
Bicskei
3-1FT
Andráshida
Wednesday, 3rd November, 2021
Veszprém
2-0FT
Gyori ETO II
Friday, 5th November, 2021
Kaposvári Rákóczi
3-1FT
Bicskei
Sunday, 7th November, 2021
Videoton II
2-2FT
Komárom
Gyori ETO II
3-0FT
Kelen
Balatonfuredi
0-1FT
Zalaegerszegi TE II
Tatabánya
2-1FT
Gardony
BVSC
1-0FT
Veszprém
Andráshida
0-0FT
Puskás II
Papai Perutz
0-3FT
MTE 1904
SC Sopron
1-2FT
Gyirmót II
Saturday, 13th November, 2021
Veszprém
4-1FT
Nagykanizsai ULE
Komárom
1-4FT
Gyori ETO II
Sunday, 14th November, 2021
Zalaegerszegi TE II
5-0FT
Andráshida
Puskás II
4-0FT
Kaposvári Rákóczi
Gyirmót II
0-0FT
Papai Perutz
Gardony
1-1FT
Balatonfuredi
MTE 1904
2-0FT
Tatabánya
Érdi VSE
2-0FT
Videoton II
Kelen
3-0FT
SC Sopron
Bicskei
2-1FT
BVSC
Sunday, 21st November, 2021
Videoton II
0-1FT
Veszprém
Balatonfuredi
1-8FT
MTE 1904
Tatabánya
2-1FT
Gyirmót II
Nagykanizsai ULE
0-1FT
Bicskei
Érdi VSE
1-1FT
Komárom
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
Zalaegerszegi TE II
BVSC
2-0FT
Puskás II
Andráshida
0-0FT
Gardony
Papai Perutz
2-1FT
Kelen
SC Sopron
1-2FT
Gyori ETO II
Wednesday, 24th November, 2021
Kaposvári Rákóczi
2-2FT
Érdi VSE
Sunday, 28th November, 2021
Puskás II
0-1FT
Nagykanizsai ULE
Gyirmót II
4-0FT
Balatonfuredi
Gyori ETO II
0-2FT
Papai Perutz
Gardony
1-5FT
Kaposvári Rákóczi
Veszprém
3-1FT
Érdi VSE
Komárom
1-1FT
SC Sopron
MTE 1904
4-0FT
Andráshida
Zalaegerszegi TE II
2-4FT
BVSC
Kelen
1-0FT
Tatabánya
Bicskei
0-0FT
Videoton II
Saturday, 4th December, 2021
Gyori ETO II
1-1FT
Tatabánya
Sunday, 5th December, 2021
Puskás II
2-1FT
Videoton II
Gyirmót II
3-0FT
Andráshida
Gardony
0-3FT
BVSC
Komárom
0-3FT
Veszprém
MTE 1904
1-1FT
Kaposvári Rákóczi
Zalaegerszegi TE II
2-4FT
Nagykanizsai ULE
Kelen
0-0FT
Balatonfuredi
SC Sopron
0-1FT
Papai Perutz
Bicskei
1-0FT
Érdi VSE
Thursday, 9th December, 2021
Nagykanizsai ULE
3-0FT
Érdi VSE
Sunday, 13th February, 2022
Videoton II
0-0FT
Zalaegerszegi TE II
Gyirmót II
0-2FT
Kaposvári Rákóczi
Gyori ETO II
1-0FT
Balatonfuredi
Tatabánya
3-2FT
SC Sopron
Veszprém
1-1FT
Bicskei
Nagykanizsai ULE
3-0FT
Gardony
Érdi VSE
1-1FT
Puskás II
BVSC
1-2FT
MTE 1904
Papai Perutz
0-0FT
Komárom
Andráshida
1-0FT
Kelen
Sunday, 20th February, 2022
Zalaegerszegi TE II
2-0FT
Érdi VSE
Puskás II
1-1FT
Veszprém
Gyirmót II
0-6FT
BVSC
Gyori ETO II
4-0FT
Andráshida
Gardony
0-2FT
Videoton II
MTE 1904
5-2FT
Nagykanizsai ULE
Papai Perutz
0-1FT
Tatabánya
Kelen
2-2FT
Kaposvári Rákóczi
SC Sopron
1-2FT
Balatonfuredi
Bicskei
1-1FT
Komárom
Sunday, 27th February, 2022
Veszprém
1-0FT
Zalaegerszegi TE II
Videoton II
0-2FT
MTE 1904
Balatonfuredi
2-0FT
Papai Perutz
Komárom
1-2FT
Tatabánya
Nagykanizsai ULE
1-0FT
Gyirmót II
Érdi VSE
3-2FT
Gardony
BVSC
2-0FT
Kelen
Andráshida
1-5FT
SC Sopron
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
Gyori ETO II
Bicskei
2-1FT
Puskás II
Saturday, 5th March, 2022
Zalaegerszegi TE II
0-1FT
Bicskei
Sunday, 6th March, 2022
Puskás II
3-1FT
Komárom
Gyirmót II
6-2FT
Videoton II
Gyori ETO II
0-3FT
BVSC
Tatabánya
2-1FT
Balatonfuredi
Gardony
0-2FT
Veszprém
MTE 1904
1-0FT
Érdi VSE
Kelen
3-2FT
Nagykanizsai ULE
SC Sopron
1-1FT
Kaposvári Rákóczi
Papai Perutz
3-0FT
Andráshida
Sunday, 13th March, 2022
Veszprém
0-0FT
MTE 1904
Videoton II
2-1FT
Kelen
Puskás II
3-1FT
Zalaegerszegi TE II
Komárom
0-0FT
Balatonfuredi
Nagykanizsai ULE
1-0FT
Gyori ETO II
Érdi VSE
4-1FT
Gyirmót II
BVSC
5-0FT
SC Sopron
Andráshida
0-0FT
Tatabánya
Kaposvári Rákóczi
1-2FT
Papai Perutz
Bicskei
2-0FT
Gardony
Sunday, 20th March, 2022
Gyirmót II
1-3FT
Veszprém
Gyori ETO II
6-1FT
Videoton II
Zalaegerszegi TE II
3-1FT
Komárom
Balatonfuredi
8-0FT
Andráshida
Tatabánya
1-3FT
Kaposvári Rákóczi
Gardony
1-2FT
Puskás II
MTE 1904
3-1FT
Bicskei
Kelen
1-2FT
Érdi VSE
SC Sopron
1-3FT
Nagykanizsai ULE
Papai Perutz
0-6FT
BVSC
Sunday, 27th March, 2022
Videoton II
3-2FT
SC Sopron
Zalaegerszegi TE II
3-0FT
Gardony
Puskás II
0-4FT
MTE 1904
Veszprém
3-2FT
Kelen
Komárom
10-1FT
Andráshida
Nagykanizsai ULE
2-2FT
Papai Perutz
Érdi VSE
0-1FT
Gyori ETO II
Kaposvári Rákóczi
0-4FT
Balatonfuredi
BVSC
1-0FT
Tatabánya
Bicskei
2-0FT
Gyirmót II
Sunday, 3rd April, 2022
Gyirmót II
1-3FT
Puskás II
Gyori ETO II
1-2FT
Veszprém
SC Sopron
1-2FT
Érdi VSE
Balatonfuredi
1-3FT
BVSC
Gardony
0-2FT
Komárom
MTE 1904
7-0FT
Zalaegerszegi TE II
Andráshida
0-3FT
Kaposvári Rákóczi
Kelen
1-1FT
Bicskei
Papai Perutz
2-0FT
Videoton II
Wednesday, 6th April, 2022
Tatabánya
1-0FT
Nagykanizsai ULE
Saturday, 9th April, 2022
Bicskei
1-1FT
Gyori ETO II
Sunday, 10th April, 2022
Veszprém
1-2FT
SC Sopron
Komárom
0-1FT
Kaposvári Rákóczi
Zalaegerszegi TE II
2-2FT
Gyirmót II
Puskás II
0-0FT
Kelen
Tatabánya
3-1FT
Videoton II
Gardony
0-2FT
MTE 1904
Nagykanizsai ULE
0-2FT
Balatonfuredi
Érdi VSE
0-3FT
Papai Perutz
BVSC
5-1FT
Andráshida
Wednesday, 13th April, 2022
Balatonfuredi
0-1FT
Videoton II
MTE 1904
4-1FT
Komárom
Andráshida
0-1FT
Nagykanizsai ULE
Gyirmót II
0-1FT
Gardony
Kelen
1-2FT
Zalaegerszegi TE II
Gyori ETO II
1-2FT
Puskás II
Papai Perutz
0-1FT
Veszprém
SC Sopron
0-2FT
Bicskei
Tatabánya
5-2FT
Érdi VSE
Kaposvári Rákóczi
1-1FT
BVSC
Sunday, 17th April, 2022
Videoton II
4-1FT
Andráshida
Zalaegerszegi TE II
1-3FT
Gyori ETO II
Puskás II
2-0FT
SC Sopron
Veszprém
3-1FT
Tatabánya
Gardony
1-0FT
Kelen
Komárom
1-4FT
BVSC
MTE 1904
2-0FT
Gyirmót II
Nagykanizsai ULE
1-2FT
Kaposvári Rákóczi
Érdi VSE
1-1FT
Balatonfuredi
Bicskei
1-0FT
Papai Perutz
Sunday, 24th April, 2022
Gyirmót II
4-1FT
Komárom
Gyori ETO II
2-1FT
Gardony
Balatonfuredi
2-0FT
Veszprém
SC Sopron
1-7FT
Zalaegerszegi TE II
Tatabánya
1-1FT
Bicskei
BVSC
4-1FT
Nagykanizsai ULE
Papai Perutz
2-4FT
Puskás II
Andráshida
1-4FT
Érdi VSE
Kelen
0-1FT
MTE 1904
Kaposvári Rákóczi
0-3FT
Videoton II
Saturday, 30th April, 2022
MTE 1904
6-0FT
Gyori ETO II
Zalaegerszegi TE II
1-0FT
Papai Perutz
Sunday, 1st May, 2022
Veszprém
6-0FT
Andráshida
Videoton II
2-0FT
BVSC
Puskás II
1-0FT
Tatabánya
Gyirmót II
0-0FT
Kelen
Gardony
5-0FT
SC Sopron
Komárom
1-1FT
Nagykanizsai ULE
Érdi VSE
0-2FT
Kaposvári Rákóczi
Bicskei
2-2FT
Balatonfuredi
Wednesday, 4th May, 2022
Kelen
2-0FT
Komárom
Balatonfuredi
0-5FT
Puskás II
Nagykanizsai ULE
2-2FT
Videoton II
BVSC
2-1FT
Érdi VSE
Papai Perutz
6-0FT
Gardony
Andráshida
0-2FT
Bicskei
Gyori ETO II
2-1FT
Gyirmót II
SC Sopron
0-4FT
MTE 1904
Kaposvári Rákóczi
2-3FT
Veszprém
Tatabánya
1-1FT
Zalaegerszegi TE II
Sunday, 8th May, 2022
Zalaegerszegi TE II
1-2FT
Balatonfuredi
Puskás II
6-2FT
Andráshida
Gyirmót II
1-1FT
SC Sopron
Veszprém
2-2FT
BVSC
Gardony
0-2FT
Tatabánya
Komárom
1-1FT
Videoton II
MTE 1904
2-1FT
Papai Perutz
Érdi VSE
1-3FT
Nagykanizsai ULE
Kelen
3-0FT
Gyori ETO II
Bicskei
2-1FT
Kaposvári Rákóczi
Sunday, 15th May, 2022
Videoton II
2-0FT
Érdi VSE
Balatonfuredi
3-1FT
Gardony
SC Sopron
1-1FT
Kelen
Tatabánya
0-1FT
MTE 1904
Nagykanizsai ULE
3-2FT
Veszprém
BVSC
2-1FT
Bicskei
Papai Perutz
1-0FT
Gyirmót II
Andráshida
2-5FT
Zalaegerszegi TE II
Gyori ETO II
4-1FT
Komárom
Kaposvári Rákóczi
0-0FT
Puskás II
Sunday, 22nd May, 2022
Zalaegerszegi TE II
1-4FT
Kaposvári Rákóczi
Puskás II
2-1FT
BVSC
Gyirmót II
2-2FT
Tatabánya
Gyori ETO II
4-0FT
SC Sopron
Gardony
6-0FT
Andráshida
Veszprém
0-0FT
Videoton II
Komárom
3-4FT
Érdi VSE
MTE 1904
3-0FT
Balatonfuredi
Kelen
0-0FT
Papai Perutz
Bicskei
0-4FT
Nagykanizsai ULE
Sunday, 29th May, 2022
Balatonfuredi
2-1FT
Gyirmót II
SC Sopron
2-3FT
Komárom
Tatabánya
4-1FT
Kelen
Videoton II
4-4FT
Bicskei
Nagykanizsai ULE
1-2FT
Puskás II
Érdi VSE
1-1FT
Veszprém
Kaposvári Rákóczi
1-0FT
Gardony
BVSC
0-1FT
Zalaegerszegi TE II
Papai Perutz
2-1FT
Gyori ETO II
Andráshida
1-6FT
MTE 1904

NB 3: Nyugati League Table

Nyugati
P
W
D
L
Pts
MTE 1904
38
32
4
2
100
BVSC
38
28
4
6
88
Veszprém
38
24
8
6
80
Gyori ETO II
38
20
7
11
67
Puskás II
38
18
12
8
66
Bicskei
38
16
14
8
62
Papai Perutz
38
17
8
13
59
Tatabánya
38
15
12
11
57
Kaposvári Rákóczi
38
14
11
13
53
Nagykanizsai ULE
38
16
5
17
53
Videoton II
38
13
13
12
52
Zalaegerszegi TE II
38
13
9
16
48
Balatonfuredi
38
13
8
17
47
Érdi VSE
38
13
7
18
46
Kelen
38
10
12
16
42
Gyirmót II
38
11
7
20
40
Komárom
38
8
11
19
35
SC Sopron
38
7
7
24
28
Gardony
38
6
4
28
22
Andráshida
38
2
5
31
11

It's MTE 1904 who sits top of the table at the moment. They have 100 points after 38 games. The recent form for MTE 1904 looks like this: WWWWW. They are followed by BVSC, who is currently 12 points behind the leaders in 2nd place. At the bottom of the table is Andráshida with 11 points from 38 games.

OddAlerts Pro

Bet With Confidence

Take your betting experience to the next level with OddAlerts and discover a powerful set of tools designed to specifically drive profits.

Get OddAlerts Pro
View Past Seasons